logo-carchitekti
Kancelář: Smíchov Gate, Plzeňská 3217/16, 15000 Praha
Sídlo: Voznice 64, 263 01 Dobříš
Telefon +420 604 442 997
Email: cervenka@carchitekti.cz

O nás

KDO JSME

Naše architektonická kancelář má dlouholetou praxi z celé škály úspěšných projektů od rodinných a bytových domů po hotely a obchodní centra. Technické dopracování architektonické myšlenky zajišťujeme spoluprací se špičkovými projektanty jednotlivých profesí.

PROČ NÁS OSLOVIT

Svým klientům nabízíme rozsáhlé zkušenosti, nápady a řešení, které dají vzniknout všestranně kvalitní stavbě. Do každého projektu vkládáme jedinečnou myšlenku, která zohledňuje všechny požadavky klienta i místo budoucí stavby. Klademe velký důraz nejen na eleganci a funkci návrhu, ale i na bezchybné stavební a technické řešení, které zajistí bezúdržbovou stavbu s dlouhou životností. Pokud uvažujete například o stavbě rodinného domu, neváhejte nás kontaktovat už při výběru stavebního pozemku. Čím dříve spolupráci zahájíme, tím lépe pro výslednou stavbu.

NAŠE SLUŽBY

Přestože se zabýváme všemi druhy staveb, specializujeme se na novostavby a rekonstrukce rodinných domů a bytů. Zajišťujeme všechny projektové fáze od počáteční architektonické studie přes dokumentaci pro stavební řízení po dokumentaci pro realizaci stavby. Navrhujeme interiéry bytů nebo jiných provozů. V závěrečné fázi projektu spolupracujeme s klientem při vyřizování stavebního řízení, výběru dodavatele nebo v rámci autorského dozoru na stavbě.

Těším se na Vás
Ondřej Červenka

Červenka architekti Smíchov Gate, Plzeňská 3217/16, 15000 Praha 5
Mobil 604 442 997
E-mail cervenka@carchitekti.cz